Informacja - numer telefonu do sekretariatu

Bezpośredni numer telefonu do sekretariatu: 12 267 20 20

Informacja o odpłatności za obiady za luty 2022

Abonament obiadowy za LUTY 2022 wynosi 240 zł

(20 dni x 12 zł)

Wpłaty należy dokonać  przelewem na konto

47 1050 1445 1000 0091  3776  8769  podając   imię  i nazwisko dziecka oraz klasę w  terminie do 31.01.2022.

W przypadku odpisów proszę o kontakt telefoniczny celem uzgodnienia kwoty do wpłaty

nr telefonu 696 423 597

Bardzo proszę o terminowe dokonywanie wpłat.

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, 500+
zus

Szanowni Państwo,

od stycznia 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca nowe świadczenie - Rodzinny Kapitał Opiekuńczy (RKO) oraz stopniowo przejmuje wypłatę świadczenia 500+.

Ważne strony internetowe:

pdf Ulotka - Świadczenie wychowawcze 500+ dla rodziców

pdf Ulotka -  Rodzinny Kapitał Opiekuńczy - dla rodziców dziecka

pdf Ulotka - 500+ na dziecko, które ma opiekuna faktycznego, opiekuna prawnego lub jest umieszczone w pieczy zastępczej

pdf Ulotka - Rodzinny Kapitał Opiekuńczy - dla osób, które przyjęły dziecko na wychowanie

Ferie w Krakowie
ferie

Drodzy Uczniowie,

zbliżają się ferie zimowe, czas odpoczynku.

Poniżej przedstawiamy Wam kilka propozycji na aktywne spędzanie wolnego czasu:

1.Ferie w Muzeum Narodowym w Krakowie

Podczas ferii zimowych Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza na warsztaty, podczas których spróbujemy zrozumieć artystów. Zastanowimy się, o czym myśleli i co czuli, gdy wykonywali swoje dzieła.

2.Ferie w ZOO Kraków

Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza dzieci wraz z opiekunami na zimowe spotkania ze zwierzętami, które odbędą się w czasie ferii od 17 do 28 stycznia.

3. Zimowisko Filmowe w Agrafce

Kino Agrafka zaprasza młodych Widzów do wspólnego spędzenia zimowych ferii przed kinowym ekranem i w towarzystwie ciekawych gości

4. Ferie w MOCAK-u

Na tegoroczne ferie zimowe województwa małopolskiego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://pik.krakow.pl/ferie-w-krakowie/

Życzymy udanego wypoczynku!

harmonogram

pdf Harmonogram działań z zakresu wychowania i profilaktyki w roku szkolnym 2021/2022